| *~naty~* a întrebat:

Hei, TPU! imi spuneti si mie o reteta(mancare) ceva mai usor de preparat am 13 ani ...as vrea sa le pregatesc o surpriza parintilor pe diseara cand vin acasa oricce poate fi si cu aragazu am voie sa-l folosesc

Fundalove struck (scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
| Enma a răspuns:

Poti face salata cu ce vr tuh de fructe si sandwiciuri cu branza daca ai sendwicimaker sau cu ori ce alceva fale ceva usor ca e vara! funda?

2 răspunsuri:
| Dya_2387 a răspuns:

Ai putea facae ceva prajit,, sau ai putea face ceva dulce de exemplu clatite cu gem ar fi foarte romantic:* funda?