| HBeatrice a întrebat:

Hei TPU happy. In curand va fi ziua portilor deschise la scoala mea si fiecare clasa de liceu trebuie sa isi,, transforme " clasa intr-un alt fel de sala, de exemplu cinema, cafenea etc. Dar cinema, cafenea, salon de infrumusetare au fost anul trecut si trebuie sa fie ceva nou. Aveti vreo idee, pentru ca eu sunt reprezentanta clasei mele si tot ne certam pe alegerea temei, poate ma ajutati cu idei.Va multumesc anticipat si rog seriozitate si dau funda happy

5 răspunsuri:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Ce zici de un parc? Un parc in care oamenii pot:
1. sa stea pe o banca si sa citeasca un ziar
2.sa bea o cafea de la minicafenele
3.sa manance fata de zahar
4.sa plimbe cateii
5. sa admire privelistea
si multe altele puppy dog eyes sper ca te-am ajutat ^^

| HBeatrice explică (pentru SabbyNightShadow):

Nu prea avem cum sa transformam sala de clasa intr-un parc, pentru ca e cam micut locul dar mersi oricum happy

| SabbyNightShadow a răspuns (pentru HBeatrice):

Uhm...ei bine atunci intr-o sala de concert ^^

| HBeatrice explică (pentru SabbyNightShadow):

Ar fi o idee, mulțumesc happy

| SabbyNightShadow a răspuns (pentru HBeatrice):

Pentru nimic^^