| CoCaCoLa a întrebat:

Hei TPU intrebare pentru fete
cu ce va imbracati maine in prima zi de scoala?
da fundita

7 răspunsuri:
| loveyouforever a răspuns:

Buna:*
eu ma imbrac in blugi, in sus imi iau ceva lejer, un tricou sau o bluza subtire(depinde de vreme) si niste tenesi in picioare...si ghiozdanbig grin

funda?:X

| simonica57 a răspuns:

In fusta si cu un maiou

| EvellineDub a răspuns:

Skinny jeans albastrii, tricou alb, shoesi Osiris mov cu alb:3

| Gina1 a răspuns:

Pai eu o sa port niste blugi cu turul lasat, un tricou decoltat si o esarfa de culoarea tricoului care sa imi acopere decolteul, ca incaltaminte o sa imi iau niste adidasi, tenisiwinking big grin

| PisyKiss a răspuns:

Cu o camasa sau tricou alb, fusta bleomarin(culoarea aceasta a spus sa o avem pe noi), niste pantofi si dresuri de matase. Sper ca te-am ajutat.

| porumbitza a răspuns:

Blugi-
http://images.google.com/......tp?/imgres
0:8,s:82.fundita?
P.S imi dai si mie id-ul?

si pantofi-

| AlisuJ a răspuns:

Camasa alba, blugi, sacou sau vesta depinde de vreme si niste pantofi...