| Unsmilecucireasadeasupra a întrebat:

La mine in gasca toti baietii sunt skateri, si mi se pare interesant sa practici skatingul, si as vrea sa ma apuc si eu. Cei care sunteti in acest domeniu, ce ar trebui sa stiu in general despre skating?

1 răspuns:
| Edward654 a răspuns:

Prima si prima data trebuie sa ai skate, apoi trebuie sa stii sa faci ollie (asta la partea practica ) iar apoi te poti apuca de alte trick-uri iar (partea teoretica ) trebuie sa ai grija sa nu cazi, in rest skateingul e un sport tare (Funda te rog)