| crissadeea a întrebat:

La mine la scoala s-a organizat pentru Craciun ca fiecare copil s-a cumpere un cadou prin tragere la sort altui copil. Mie mi-a picat o colega cam fitoasa si nu prea am idee ce sa ii iau. Ma puteti ajuta? Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Interesant, fac și eu chestia asta la şcoală, în fiecare an. De data aceasta, am nimerit un tip, mai puțin deștept, cu care nici măcar nu vorbesc. Mă gândeam să-i cumpăr un parfum, din Kaufland, ceva ieftin cu siguranță.
Tu i-ai putea cumpăra o broșă frumoasă, până în zece lei, sau un pandantiv, sau chiar un inel.
Sunt sigură că oricărei fete i-ar plăcea să primească așa ceva, fie ea fiţoasă sau nu.
http://www.crownfashion.ro/cumpara/inel-cu-bufni%C5%A3%C4%83-aurie-2298188
http://www.crownfashion.ro/cumpara/inel-dublu-cu-cheie-2425829

9 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Bună, deci eu te sfătuiesc să nu-i iei haine sau obiecte de machiaj pentru că dacă e cum zici tu, fițoasă, atunci va face fițe laughing și nu știi ce gusturi are fiecare. Tu o cunoști mai bine dacă e în clasa ta. Poți să-i iei o cutie de bijuterii, la aia nu cred că ar putea comenta cineva sau căsuțe dinalea de crăciun, moșuleți cântători ori un ornament de crăciun mai interesant... big grin Succes și sper să-i placă! :*

| jessie33 a răspuns:

Si eu am fost in aceesi situatie big grin Iti recomand sa-i iei niste lucrui mai "de efect" cum ar fi : o earfa, bijuterii, o cutiuta pentru bijuterii. Poti sa-i iei ceva colorat cu roz-mov-rosu...Sunt sigura ca ii va placeawinking
P.S. O poti ambala dragut si atunci va fi si mai bine :* Sper ca te-am ajutat!

| fotomatic a răspuns:

Ca sa nu ai surpize, si sa vada si ea ca ti-ai dat totusi interesul, ii poti face ceva personalizat, de ex. o cana, un puzzle cu o fotografie cu voi sau cu formatia ei preferata. Te poti inspira de aici: http://www.epersonalizari.ro/

| BlackEyedGirl a răspuns:

Poti sa ii iei o esarfa, sau ceva de genul (daca stii ca poarta), daca nu ii poti lua o pereche de cercei sau o bratara draguta (de preferat ceva din argint). Am si eu in clasa fete fitoase si stiu ca asta si-ar dori sa primeasca.
Sper ca te-am ajutat! :*

| WhiteLover a răspuns:

Poti sa-i cumperi un ceas dintr-ala colorat, roz. fetelor fitoase le place rozul de obicei.sau o cutiuta pentru bijuterii

| rebecutzaa a răspuns:

Esarfa,cosmetice,un jurnal cu sclipici si alte chestii, un cd cu colinde, o bratara sau niste cercei draguti cu ac. funda?

| MoniiiixD a răspuns:

Hmmm, fițoasă zici? Păi, ai putea să îi cumperi un luciu de buze sofisticat laughing sau o eșarfă. Dacă nu, i-ai ceva de genul unei agende colorate sau cu sclipici. Ce crezi tu că i-ar plăcea unei fițoase. (Probabil că ea și-ar dori să îi cumperi un I-Phone sau ceva scump, dar nu merită să te ruinezi pentru o fată ca ea). Pupici, baftă cu shoppingul. Fundița?batting eyelashes

| andrei89 a răspuns:

Pai iai un vibrator! glumeam iai ceva mic dar frumos