| Booogdan a întrebat:

De Craciun la scoala s. a organizat o tampenie de tombola. Fiecare dintre noi sa traga un biletel si sa. i faca un cadou acelei persoana. Si nu am nici o idee ce asi putea sa. i iau unei fete!laughing. 20 de leiraised eyebrows.[Fiinde suma maxima] Ma puteti ajuta cu niste idei?big grin.

14 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate te poti inspira de aici http://crownfashion1.blogspot.com/......ori-1.html

| Loly a răspuns:

Ii poti lua o esarfa frumoasa [esarfele sunt in jur de 15-20 lei] sau o bratara de argint[gasesti sigur pana in 20 lei]...sau daca nu iai un bibelou gen Mos Craciun sau stiu si eu, ceva in spiritul Craciunului.Sau o carte frumoasa daca invata mai bine si crezi ca ar citi-o.Sau un stilou frumos, sau daca nu i-ai jambiere...te asigur ca le va purta.Bafta.

| Booogdan explică (pentru Loly):

Carte in nici un cazlaughing. Stilou nici atatlaughing. Nu a fost decat o saptamana la scoalalaughing. Bagaboanta!laughing. Dar merci de sfat:*.

| Matt24 a răspuns:

In primul rand nu e tampita! E ceva frumos ce fac majoritatea claselor.Ce ii place tipei? Ce muzica asculta? Ii place sa citeasca?

| Booogdan explică (pentru Matt24):

Pailaughing Faza e ca nu a trecut decat vreo saptaman maxim pe la scoala. De la inceputul anului. Si nu sunt sigur nici daca o sa vina! Dar ma roghappy Nuprea stiu nimic despre ealaughing. Asta e problema. Clasa a-9-a colegi noithinking

| AnotherCatWoman a răspuns:

Daca e mai classy, i-ai ceva de la Avon( o da, sigur gasesti ceva pe acolo!), daca e mai copilaroasa i-ai un mutunache, mai ales daca are tenta de Craciun, daca e tipul "eu-le-stiu-pe-toate" i-ai o carte, daca e o tipa practica i-ai o cana cu un mesaj interesant saun haios ( de genul "You're the boss!" ).
Prin generala faceam si noi d-astea, iar eu am primit o cireasa de plastic. Deci, nu ii lua o cireasa de plastic!

| Booogdan explică (pentru AnotherCatWoman):

Cirese!laughinglaughing. La Avon ar dura prea mult pana vine comanda. Cadourile trebuie facute luni happy.

| AnotherCatWoman a răspuns (pentru Booogdan):

E Avon in Unirii, din cate stiam eu ( asta daca esti din Bucuresti). Poti sa ii mai iei dubiosenii d-astea de sarbatori, de genul reni cantatori, ingerasi tip lampa. Sa iti zic ca eu am primit acum cativa ani de la un prieten un glob de pus in brad? Ii bun si ala; l-am pus la colectie.

| Booogdan explică (pentru AnotherCatWoman):

Sunt din Iasi. N.am noroclaughing! Oricum mersi de idei :d.

| AnotherCatWoman a răspuns (pentru Booogdan):

Hai ca te descurci tu! La urma urmei, orice i-ai lua, tot nu o sa vina mai des pe la scoala, deci no stress! \dancing

| 12alex12 a răspuns:

Un parfum,o bratara,un lantisor, rimeluri din alea, flori. funda

| maryiusz97 a răspuns:

Si eu am patit la fel, i-ai un Ursulet de plus zorzonat si frumos, si nu micut, mai maricel.

| Booogdan explică (pentru maryiusz97):

La asta ma gandeam si eubig grin!

| Ronaldo7cr7 a răspuns:

Aa niste cercei sau un ruj ceva :X mult succes :*