| Wolfix a întrebat:

Hei, TPU! Luna asta fac 6 luni cu iubitul meu, la distanta, si a zis ca vrea sa ii scriu ceva pervers..deci ma ajutati cu o compunere, sau ceva pervers?

5 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Ce ai face cu el daca l-ai avea alaturi, nu v-ar putea deranja nimeni si nu ti-ar fi teama de o sarcina? Asta trebuie sa ii scrii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De nu ar fi fost TPU, ai fi luat-o pe calea poeziilor, ca și Eminovici. laughing

| NoName0x0 a răspuns:

Spune.i sa vina sa te vada si mai bine ii arati, nu ii scrii!

| FaraNume2 a răspuns:

Te-a rugat sa-i scrii ceva pervers... pff
-_-

| Paindemandstobefelt a răspuns:

Ok pai... " chiar daca suntem la distanta iti simt prezenta..in pat aici parca te simt alaturi cand ma saruti ma simt ca n rai si ma excit mai tare.TE iubesc iubirea mea"