| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Hei TPU.Ma plictisesc. Ce sa fac?[in afara de a viziona un film asu de a citit o carte si de a sta pe net ca deja mor de plictiseala si daca e sa stau pe net ziceti`mi si mie niste site`uri interesante]. FUNDA.

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

1) Du-te afara si te plimba putin
2) Joaca niste jocuri cool de care sa te tii si n-ai sa te mai saturi de ele - recomand tekken, devil may cry, gta san andreas, mu online, freerealms, runes of magic, cabal, counter strike, need for speed etc
3) Stai pe mess si mai vb cu lumea, schimba status-ul, avatar-ul
4) Citeste stiri, fii la curent cu toate, intra pe site-uri de stiri gen protv si altele
5) Stai pe facebook ca acolo gasesti ceva ceva de facut - editezi profilul, cauti prieteni, le vizitezi profilul, te uiti la poze, joci diverse, postezi filme si poze etc
5) Uita-te la tv la emisiuni cu mai multe ep si sa fie unu zilnic sa ai cf
6) Invata sa umbli in programe mai complicate gen Adobe photoshop, after effects etc si faci filme, editezi poze etc
7) Fii in pas cu moda, cauta sfaturi din astea de frumusete nu stiu ceva de genu
Bft si sa nu te mai plictisesti ca in anumite momente vei vrea o clipa de odihna si nu o vei avea! Am patit-o si eu ca asta vara doar asta ziceam dar acum ca am examene si admiterea la liceu as vrea sa ma plictisesc macar 1 zi! tongue

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Acasa tv
perfecte.ro
Facebook
Conquiztador

| aliceinchains a răspuns:

Www.tpu.ro, nu ți se pare interesant? Se pun întrebări încontinuu, ai ce face.
www.youtube.com, ascultă muzică! \m/
www.scribd.com, citește ceva interesant.
Dar o carte, nu poți citi? Te plictisești citind? Uite, o carte superbă, nu are cum să nu-ți placă: "Soția călătorului în timp", de Audrey Niffenegger. Baftă.

| Anduuu a răspuns:

Iesi pe afara(daca nu ploua) si plimba-te cu rolele, bicicleta sau...sau cu pejos-ulwinkingsavureaza o inghetata sau rontzaie ceva, poate te si insoteste cineva si va bucurati de o punga de popcorn sau semintewinking

| LaraDésire a răspuns:

Poti sa faci pe mess o conferinta cu prietenii tai, eventual sa va ganditi ce puteti face cand o sa fie mai frumos afara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te mai plictisesty? laughing