| Diamantsacru a întrebat:

Hei TPU, ma pregatesc pentru balul bobocilor si nu stiu ce sa fac la proba de talente.Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Hei! Poti face ceva trucuri de magie, poti spune bancuri/glume gen stand up comedy, poti canta, poti sa incerci sa-l copiezi pe Eminem sa faci Rap (recomandat pentru baieti). Funda?

3 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Pai pentru proba de talente... trebuie sa ai talent. din pacate tinerii din ziua de azi cred ca sa stai pe telefon si facebook e un talent. poti sa incerci asta.

| DaianMarian a răspuns:

Jongleaza cu sticlute de mercur

| TiniS a răspuns:

Pai daca ai voce poti canta
Poti dansa
Poti interpreta o scena
Bafta :*