| Nimeodododo a întrebat:

Hei TPU...Ma puteti ajuta cu niste idei despre cum sa imi organizez pertecera de 15 ani?batting eyelashes Dau fundita!:*

Răspuns Câştigător
| Bella20 a răspuns:

Hmm.15 aniilove struck.
Paii si eu trebuiee sa implinescc 15 anii..sh ma gandeam sa inchirez piscinaa.Dar din pacateee eu sunt nascutaa in decembrieesad..sh e frig atuncii...Tuu ai avantajee love struck..Varaa...Super
De exempluu:. potii sa o faci cu prieteniii la paduree, piscina, un club cvsmug.la un restaurant. daca nu..Suntt multee ...banii sa aiilaughing:*. Sh nah acolo sa ai un aperitiv incarcatat cu toatee bunataturilee. apoi o friptura sau snitelsmug. Apoi cevaa dulcee.love struck.
Hm..deja imi estee poftaalaughing ..Mult succes.hee hee.Sh orienteazatee sh tuu.dup cum iti dorestii..sau intreaba de prieteni.ce pareri auhee hee:*. Fundaa big hug

1 răspuns:
| VampireBlood a răspuns:

Pai in primul rand la multi ani! Ai putea sa-ti chemi colegii la tine acasa, sa cumperi tot ce trebuie, sa jucati jocuri. Funda?