| Daniela300 a întrebat:

Mai e putin si e ziua mea. Implinesc 16 ani si imi doresc o zi de nastere frumoasa. Insa e o problema. Nu prea stiu pe cine sa invit.mi-as invita cateva colege sa iesim undeva, insa trebuie sa o invit si pe prietena mea cea mai buna iar ea nu le cunoaste. Si nu vreau sa se simta prost fiindca m-as simti o prost. Prefer mai degraba sa o invit doar pe ea insa nu stiu, mi-ar placea sa fim mai multe persoane. Voi ce ziceti? Am nevoie de un sfat. Ar fi o idee sa le invit separat, mai intai colegele si apoi pe prietena mea insa nu prea as vrea asta.

2 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Le inviti pe toate si le faci cunostinta.
Invita-le separat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă le inviți pe toate și faci prezentările de rigoare, ce se întâmplă?