| x2gk9r a întrebat:

Salut! Vreau un sfat urgent.
Astazi o colega i-a spus unei fete din liceu ca imi place de ea, desi NU IMI PLACE ca a GLUMIT. Si am auzit ca vrea insta-ul meu..si astazi niste colege si aia au venit cu prietena ei si imi era rusine foarte, nu stiu de ce dar m-am enervat AIUREA...pe langa asta erau niste colege de la mine din clasa si era si aia acolo si tot vb cu mine, o ras etc..si o colega i-a zis ca am zis ca e frumoasa desi nu am zis nimic!
M-AM ENERVAT PE COLEGELE RESPECTIVE FOARTE RAU.
UN SFAT?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ignora-le!

| x2gk9r explică (pentru Violleta2022):

Am postat o nou intrebare imi poti dau un sfat te rog frumos..intrebarea o gasesti la mine pe profil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu Esti ala ciudat aici.