| anonim_4396 a întrebat:

Mai exista fete care pana la 18 ani nu au avut primul sărut?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Trebuie sa mai fie, n-ai cum sa fii doar tu.

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca exista, cele care nu au acordat timp baietilor, ci doar invatatului!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce vrei sa stii asta? Daca sunt mai multe nu te mai simti prost ca inca nu ai fost sarutata sau ce?

| muziclive a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau sa vad daca mai exista sau sunt singurarolling on the floor)

| anonim_4396 explică (pentru muziclive):

Nu esti singura stai linistita. Urate sau complexate sunt destule big grin

| Girlwholovesleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e vorba mereu de complexitate sau aspect fizic. Există cazuri în care fetele sunt educate/decente și acordă timp învățatului, viitorului. Băieți există peste tot, pe fiecare stradăwinking

| anonim_4396 explică (pentru Girlwholovesleep):

Daca te duce capul, poti sa le faci pe amandoua. Dar stiu, devine tot mai tar asa ceva. Sa nu ai capul degeaba pe umeri

| Anon31241212 a răspuns:

Da. Și nu trebuie să-ți fie rușine de acest lucru. happy Și asta nu înseamnă că ești urâtă, etc. E f bine să aștepți pe cineva care sa te aprecieze și nu sa te folosească.