| IcsD a întrebat:

Cine nu a avut primul sarut? Pana in momentul de fata

10 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu whistling pentru ca nu am timp de asa ceva big grin.

| Malvina24 a răspuns:

Eu am avut parte de primul sarut si a fost frumos cu un baiat minunat, la varsta de 15 ani!

| Antrax a răspuns:

Nu nu ma las asa usor. Nu vreau sa irosesc primul sarut asa fara sentiment si dupa aceea sa fiu catalogata ca o c****a.big grin

| madycumada a răspuns:

Eusadinca nu s-a intamplat

| Fifylici a răspuns:

Eu si nici nu am nevoie de el.

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

:O Eu l'am avut.Nu am vrut sa ma sarut prima data, ziceam ca este foarte scarbos iar acum imi place. Pur si simplu, trebuie sa incerci.Iti v'a placea.

Răspuns utilizator avertizat
| Skylerx a răspuns:

Eu inca nu l-am primit. crying Dar un baiat astazi m-a invitat la un restaurant pentru duminica la ora 15:30 si cred ca o va face... ooh...

| ~Ella.~ a răspuns:

Eulaughing chiar daca am avut ogramada de ocazii... vreau sa fie ceva mai special!:X

| dany_8157 a răspuns:

MMM... m _am sarutat si eu la virsta de 16 ani a fost senzational deoarece baiatul avea o experienta de nota 10!