| MissAnonymous a întrebat:

Hei TPU happy Maine merg sa ma intalnesc cu niste prietene ( nu ne-am mai vazut in realitate ) si. am o problema.Mi se intampla des, dar chiar habar n-am cu ce sa ma imbrac thinking
Ma gandeam, ar fi ciudat sa ma incalt cu niste ghetute cu toc ( gen botine ) avand in vedere ca oricum sunt mai inalta ca toate? x
Astept pareri.Cea care ma ajuta cel mai mult primeste funda happy

Răspuns Câştigător
| Dizz a răspuns:

Nu ar fi nimic greșit dacă ți-ai pune acele botine. Te sfătuiesc să te îmbraci cu hainele care îți plac ție cel mai mult/te avantajează, dacă te stresezi prea tare nu o să fie tocmai bine (am aceeași problemă). Fii tu însăți, nu cred că vrei să își creeze altă idee decât cea pe care o au despre tine.

3 răspunsuri:
| FuckSchool a răspuns:

Paii nu ar fi nimic in neregula cu botinele acelea. Ti-as sugera sa te imbraci cu ceva dragut care sa iti placa. Mult succes ^^

| AcHollism a răspuns:

Ideea e sa te imbraci cu ce te simti bine, nu trebuie sa vrei sa arati mai altfel decat esti.Incearca sa fii naturala, si sigur te vor placea fetele acelea.Bafta!^-^

Eu nu prea stiu pentru ca am doar 12 ani dar parerea mea este sa faci ce iti spune sinea ta!
Sper sa ai noroc!