| katyxd a întrebat:

Sambata ma voi duce la ziua celei mai bune prietene si nu prea stiu cu ce sa ma imbrac/incalt..astept cat mai multe pareri! Fundita; x

Răspuns Câştigător
| LarisaOana a răspuns:

Nu stiu ce ai tu in dulap ca sa imi dau cu parerea.
Eu una mi-as lua niste pantaloni skiny, o bluza pe care sa o bagi in pantaloni si niste opincuti/balerini comezi(nu recomand tocurile, pentru ca te vor durea picioarele si trebuie sa rezisti cat mai mult pe ringul de dans, nu?)

| katyxd explică (pentru LarisaOana):

Da.dar am cam uitat sa specific..si-o face intr-un loc gen club.happy

| LarisaOana a răspuns (pentru katyxd):

Atunci, mi-as lua niste pantaloni tot skiny luciosi, o bluza din aia tip camasa, o geaca de piele daca e mai racoare(nu stiu vremea de maine)si niste pantofi cu toc mic(acelasi motivul din celalalt comentariu)
Daca vrei caut niste poze pe net ca sa iti faci o idee.

| katyxd explică (pentru LarisaOana):

Ok..multumesc..mie mi-e indiferent.e bine si asa.happy

| LarisaOana a răspuns (pentru katyxd):

Sau poti sa-ti iei pantofi cu platforma.

| LarisaOana a răspuns (pentru katyxd):

Pentru nimic

| LarisaOana a răspuns (pentru katyxd):

Deci, cum te imbraci?(sunt foarte curioasalaughing)

| katyxd explică (pentru LarisaOana):

Pai cred ca imi voi lua o pereche de pantaloni skinny..si ma voi gandi la bluza.laughing cred ca ma voi incalta cu platforme.happy

| LarisaOana a răspuns (pentru katyxd):

happy