| anonim_4396 a întrebat:

Maine sunt preselectiile pentru balul bobocilor si sunt destul de agitata si chiar imi doresc sa reusesc sa intru in bal. Puteti sa imi dati niste sfaturi cum sa impresionez juriul de la preselectii si sa imi spuneti cam ce se intampla la preselectii ca sa ma pot pregati. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| anonyymuusss a răspuns:

Pai arată-le ce știi sa faci, fi degajată și cu zâmbetul pe buze. De obicei te lasă sa îți desfășori momentul după care îți mai pun niște întrebări sa vadă dacă te prinzi, gen pe mine m-au întrebat: " care a fost primul? Oul sau găina? " laughing