| Bolovan_Claudiu_1997 a întrebat:

AM NEVOIE URGENT de ajutor. Puteti sa imi spuneti ce sa fac la preselectiile pentru Balul Bobocilor? Va rog am azi preselectii! ceva bancuri bune va rog!

6 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

In general probele standard de preselectii presupun prezentarea fiecarui aspirant intr-un mod cat mai funny, dansul (obligatoriu) si inca o proba, la alegerea organizatorilor. Uneori o proba de aptitudini, de impresionare a juriului preselectiilor. Unii canta, altii mai danseaza odata, altii spun bancuri sau orice altceva cred ca i-ar putea evidentia.

| Bolovan_Claudiu_1997 explică (pentru TheAce):

...mda am tinut preselectiile am zis un banc si am reusit dar nu se mai face balul crying(

| TheAce a răspuns (pentru Bolovan_Claudiu_1997):

Dar de ce nu se mai face?

| TheAce a răspuns (pentru Bolovan_Claudiu_1997):

Daca cumva nu se mai organizeaza datorita unei decizii administrative a scolii (directoratului) atunci s-ar putea sa va pot ajuta, dar mi-ar trebui detalii

| Bolovan_Claudiu_1997 explică (pentru TheAce):

Liceul nostru e in renovare si noi invatam in alt liceu. si cica nu avem spatiu unde sa facem repetitiile

| TheAce a răspuns (pentru Bolovan_Claudiu_1997):

Oradeaheelchess -id mess
cauta-ma.