| MxR a întrebat:

Hei TPU, maine trebuie sa merg la o piscina dar mi-a venit ciclul. ce as putea sa fac? ce sa fac ca sa intru in apa?

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Nu intri in apa, doar stai sa te bronzezi si mergi in alta zi sa te balacesti happy.
*-*

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu ar fi indicat sa intri in apa, daca erai undeva pe terminate mai mergea dar asa mai bine renunta

| IustinaC a răspuns:

Tampon

| OlariuRox a răspuns:

Buna! Eu zic sa renunti, mergi in alta zi la piscina, nu ai ce face.

| cookieemo02 a răspuns:

Nu prea ai ce face. Renunta si mergi in alta zi. toata apa se va inrosii daca te vei baga in ea. poti merge dar, doar sa te bronzezi.winking funditaA? big grin