| oana37 a întrebat:

BunaTPU! am si eu o intrebare, marti ma duc la piscina si abia azi mi-a venit ciclul si nu stiu as putea sa intru in apa sau nu? si ce fel de tampon sa folosesc sau nici unul? cat mai repede va rog.
Funda!

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti intra in piscina cat timp ai menstruatie, nici cu tampon, nici cu absorbant, nici fara.

| mona a răspuns:

Marti deja esti pe terminate si cred ca nu ar fi asa mare problema sa intri in piscina

| MrAlex a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa stai acasa big grin pe frigul asta nu cred ca mai este la "moda" piscina happy

| oana37 explică (pentru MrAlex):

Nu ma duc ca e la " moda" ma duc ca trebuie altfel am absenta, pentru ca e cu clasa

| oana37 explică:

Pai ma duc cu clasa la ora de sport mergem la piscina sa inotam