| Lore8125 a întrebat:

Hei TPU.
Mama mea a avut o prietena buna acum mult timp...laughing
Si ii stie doar numele dinaintea casatoriei...
Cum poate sa o gaseasca? Dati-mi ceva site-uri sau ceva happy
Repedee!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O poate gasi daca mai e prin tara, si prin apropiere dar ar trebui sa o ajuti.Site-uri nu exista..si mama tocmai ce a ca o prietena buna este profesoara mea..nu stiu ar trebui sa iti spuna cum era prietena ei in copilarie (aspect, comportament) si tu sa ii arati pe facebook persoane care crezi ca ar putea fi copii ei (asa am facut si eu deci e ceva sigur)

Răspuns utilizator avertizat