| YroxyY a întrebat:

Mi-a iesit media de admitere la liceu de 9, 02 (8, 55 romana, 9, 50 mate). Vreau sa merg la liceu de mate info/ mate info bilingv engleza. Initial voiam sa merg la Iulia hasdeu, dar sunt sanse slabe sa ajung acolo cu media obtinuta. Ce alte licee imi sugerati? As vrea ca cei care sunt deja in Caragiale, Scoala centrala etc sa puna cateva despre liceul lor.
Dau funda! ^-^

1 răspuns:
| JacquelineMaria7 a răspuns:

Îți răspund cam târziu laughing) dar pentru cei care încă își pun întrebarea asta:
Colegiul National Ion Neculce este o sugestie (din cate știu ultima medie a fost 8.90)
De asemenea, CN Elena Cuza, CE Virgil Madgearu, CN Grigore Moisil (însă nu sunt sigură de medie), sau Cervantes happy