| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am activat o extraoptiune "Connect mobile" in reteaua Cosmote. Imi puteti spune la ce numar de telefon sa sun sau sa dau mesaj pentru a afla cati megabytes mai am in cont? Adica la ce numar de telefon sa sun sau sa dau mesaj pentru a primi aceasta informatie. Dau funda!
Multumesc anticipat! :*

2 răspunsuri:
| DianaDaiana18 a răspuns:

Buna dupa terminarea Mb.nu mai poti avea pur si simplu acces la internet pentru informatii poti suna la numarul lor de cosmote:1234 :*

| DianaDaiana18 a răspuns:

Buna White13 pentru mai multe informatii apeleaza 1234 si intri cu un operator in legatura, iar dupa consumarea megabytilor serviciul la internet devine inaccesibil happy