| T3NeX a întrebat:

Mi'am facut piergin in limba acu o saptamana inca nu s-a vindecat complet 100% dar am impresia ca s-a largit gaura sus....Si imi curge ceva albicios asa..de acolo..doar sus happy Ma puteti ajuta cu sfaturi. Ceva ce pot lua pentru a se vindeca mai repede! si pentru a strange gaura sus. ca e larga happy PLZ Dau Funda!

1 răspuns:
| Igama a răspuns:

In primul rand, e PIERCING, iar in al doilea, e normal sa ai anumite secretii in perioada de vindecare, e totusi o rana deschisa. asteapta in jur de o luna, 2 pana se va vindeca.