| Scela a întrebat:

Acum o saptamana mi-am dat piercing in limba, problema e ca s-a largit destul de mare gaura de sus ( ceea ce nu am vazut la alti), probabil ca m-am jucat prea mult cu el, se va astupa singur fara sa ma mai joc cu el sau doar sa-l scot?

Răspuns Câştigător
| poker85 a răspuns:

Daca il scoti se astupa de tot gaura si va trebuii sa iti faci altawinking.Eu zic sa il lasi cam o luna si daca nu se stupa sa il scoti si sa iti dai gaura din nou daca vrei sa ai piercing in limbatongue. Fundoi tongue

2 răspunsuri:
| gangnamstyle a răspuns:

Scoate-l ca eu am o gaura in limba de cand m-am nascut si pot respira prin limba stiu ca pare ciudat dar potbig grin dar nu sunt ssithappy sau rrithappy pai scoate-l ca nu se mai astupa cine naiba tea pus? sa iti faci piercing in limba? mama si tata mar omor daca as face piercing si sa ma las se scoala deci pentru astea mar omor si mar ingopalaughing in rest pot face detoate

| Scela explică (pentru gangnamstyle):

Oh laughing parinti nu stiu; p mi-am facut 4 fun, ( sa experimentez ) laughing desi am vazut pe net multe riscuri I don't want to see dar nu mi s-a intamplat nimic rau big grin am observat daca nu mai fac nimic la el se face la loc.