| Alexandra_Alex_1997 a întrebat:

Hei TPU nu inteleg o chestie sunt destul de mare si in comparatie cu unele fete de varsta mea am sanii foarte mici si nu inteleg de ce aproape ca nu exista abia acum au inceput sa creasca avand in vedere ca gena in familia mea e cea cu sanii mari si am o varsta destul de inaintata HELP FUNDA!

2 răspunsuri:
| Ioana380486 a răspuns:

Cresterea sanilor difera de la o fata la alta, ceea ce e bine pentru tine ca abia acum iti cresc. nu-ti fa probleme ca au tot timpul sa iti creasca, si evita sa-i chinui ( nu purta push up foarte des, nu dormi pe burta ). nu marimea conteaza, ci consistenta lor. ca degeaba ai sanii cat casa daca sunt lasati si moi... fii mandra de corpul tau pentru ca nimeni nu e ca tine!

| Awake98 a răspuns:

Ca sa iti treaca iti trebuie un pistol, revolver, cutit, sabie, un bloc la alegere si o scrisoare, sms de adiostraight face