| Jasmiiiinnne a întrebat:

Nu postez intrebarea asta pentru amuzament sau alte chestii, ci doar pentru ca vreau sa stiu si eu!
Deci laughing Ce se intampla daca-ti tai venele? Cum poti opri sangele? Doare rau sau doar putin? big grin

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Initial doare, dar cu cat creste nivelul adrenalinei, cu atat o sa ti se para mai putin intensa durerea, insa doar pe moment. Poti opri hemoragia cu un bandaj strans. In cel mai rau caz, pierzi atat de mult sange incat probabil lesini si in cele din urma, mori. Ca metoda de sinucidere, nu e prea eficienta, dupa parerea mea.

| TonyTZu a răspuns:

Nu doare doar vine smurdu sa te ia