| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla cu mine? Ma doare capul, am putina febra, inima imi bate tare si ma dor venele. Da, ma dor venele! Asta simt, nu stiu cum sa va explic altfel, mai scurt de atat nu pot. Oare ce am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil o răceală puternică în organism.
Mergi cât mai repede la urgenţe pentru investigaţii şi tratament.
Sănătate.
Pa, pa.

soothe
| soothe a răspuns:

Poate ai hipertensune. Mergi la Urgenta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca simptomele persista mergi la dr. Eu am aceste simptome de 3 luni. Am fost la doi neurologi si un orl-ist dar nu mi-au gasit cauza.curand ma voi duce si la cardiolog poate am hipertensiune...imi zvacneste capul foarte tare si ma doare. Sanatate multa si succes daca te duci la dr.

| cosmin2221 a răspuns:

Nu te pot ajuta trebuie imediat sa te duci la un medic specialist am cautat cam vreo 15 min si nu am gasit nimic.