| Andreea_Andree_1999 a întrebat:

Nu stiu daca va voi lamuri cu ceea ce vreau sa aflu, dar voi incerca sa fiu cat mai exacta :
Deci... am o pagina pe FACEBOOK, si atunci cand copii link-ul, vreau sa-mi apara doar numele paginii, de exemplu :
,, http://www.facebook.com/Love /234457865482? ref=hf "...as vrea sa-mi apara doar,, Love" ( P.S. - pagina pe care am trecut-o mai sus, nu este reala, am dat doar un exemplu ).
Multumesc anticipat si sper sa ma lamuriti;)!

1 răspuns:
| Georgiana05 a răspuns:

Dai pur si simplu click pe pagină, sau scrii exact cum ai scris tu acum pagina asta.
E imposibil să nu-ţi arate.