| curiozitatea a întrebat:

Pe 10 e un concurs la noi in scoala ma rog nu prea conteaza data.Ideea e : "in acel concurs trebuie sa facem o segventa dintr-un film. Dar sa nu fie romantic sau asa...Sa fie normal. Eu [baiat] particip cu o colega. Funda pentru film si specificati si cum v-ati gandit.

1 răspuns:
| becka133 a răspuns:

Poti incerca o segventa din twilight dar daca vrei poti alege una care nu e romantica.tu poti fii jacob iar fata cu care interpretezi sa fie bella, in film jacob o iubeste pe bella dar bella nu, iar atunci poti incerca o segventa in care bella ii spune lui jacob adica tu ca nu sunteti facuti unul pentru altul big grin. daca nu ai vazut filmul te poti uita la el chiar acum la 8 jumatate, 10 iune pe proTv.

Bafta multa big grin

Funda?