| PinkkRosee a întrebat:

Raspuns urgent! Dau fundita! Deci, Mi-am facut cont pe Club Penguin si trebuie sa astept confirmarea prin email, stie cineva cat timp se asteapta confirmarea?

Răspuns Câştigător
| sorinae a răspuns:

Pai asa mi se mai intampla si mie cand vreau sa-mi fac cont pe un site. trebuie sa astepti! dar normal nu trebuie sa astepti mult dupa 5, 10 min maxim vine confirmarea sau daca chiar nu iti apare mai apasa acolo sa trimita confirmarea! sper ca te-am ajutat funda?

1 răspuns:
| Anonimfarmerama a răspuns:

Nu mult... si eu mi-am facut. trebuie sa intri pe e-mail sa vezi daca ti-au trimis confirmarea. Daca nu ti-au trimis-o in 30 de minute poate nu ai urmat toti pasii. Funda?batting eyelashes