| adryvalenyy a întrebat:

:-s. Imi tot arata la laptop ca ii memoria plina si sa sterg programe. am inceput sa sterg si din greseala am sters si programul pentru sunet :-s acum nu se mai aude nimic. imi puteti da pls un site de unde pot sa descarc un program pentru sunet?:*:* va rog love struck dau fundita :*:*

Răspuns Câştigător
| DragonFLoW a răspuns:

A sters programul, probabil se refera la dezinstalarea acestuia, deci nu cred ca il mai gasesti in recycle bin.
Cauta pe net numele placii de sunet + driver, gasesti din prima.
Daca nu stii numele placii de sunet downloadeaza un program Everest, programul asta iti detecteaza componentele pc-ului si iti da si numele lor.
Succes, sper sa poti asculta muzica din nou laughing

2 răspunsuri:
| Bessame a răspuns:

L-ai sters si de la recycle bin? daca nu mergi acolo dai clik dreapta pe program apoi restore si ti se trimite inapoi unde a fost! dupa,, care il deschizii din nou

Răspuns utilizator avertizat