| Miruna04 a întrebat:

Hei, TPU! Saptamana viitoare, eu si prietenii mei organizam o petrecere de Halloween happy Problema e ca nu stiu cum sa ma costumez. Adica nu vreau sa cumpar si nici sa inchiriez un costum. Vreau ceva home-made! happy Adica no moneywinking Si ne gandeam ca am putea sa ne costumam si in vedete. Asa ca, ce vedete propuneti si cum as putea sa-mi fac un costum acasa? Mersi pentru ajutor! Dau funditaaawinking

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Ce zici de-o fata pirat?
I-ati niste pantaloni mai largi, cizme, si-un tricou in dungi. Eventual, poti sa-ti adaugi si-o bentita ceva pe cap.
Succes!