| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, și voi ați uitat din materia din clasa trecuta în vacanta acesta? Eu am uitat o parte buna din teorii și exerciții, mai ales la matematica, este normal având în vedere ca nu am avut teme sa ne pregătim. Mie mi se intampla de fiecare data.

2 răspunsuri:
| Dede_Chimz_1996 a răspuns:

Este normal! O sa iti revii când începi scoala

| Roxy_Racheta_1997 a răspuns:

Pai eu as zice ca sa nu te duci chiar bata la scoala sa te apuci de repetat. Oricum, asta o faci pentru binele tau pentru ca o data cu inceperea scolii vin testele initiale si o sa-ti vina greu sa inveti din nou materia la mai multe discipline de o data