| Nayuky a întrebat:

Hei TPU spuneti-mi va rog un nume de familie japonez care sa mearga foarte bine cu prenumele Kilari..in afara de cel ce il are Kilari din serial
Dau fundita
Multumesc^.^

Răspuns Câştigător
| iPetraAnime a răspuns:

Ca sa mearga foarte bine nu trebuie ca numele de familie sa contina unele litere din Kilari. ex. k
Pot fi Watanabe, Momoto, Atsushi, Daichi, Eiji, Furume, Mitsume, Junichi, Masashi, Michio, Noboru, Satomi, Sora, Susumu, Yasuo.
vezi poate ti se pare unul dragut de aici~

2 răspunsuri:
| asdfghjhghkjj a răspuns:

Matsumoto, yamada, shimizu, etc, mai gasesti pe netwinking

| Stefy_Emily_1997 a răspuns:

Inafara de Tuckishima ar mai fi si Takahashi, Kodame, Yamada