| Nayuky a întrebat:

Hei TPU stau in Timisoara si as vrea sa ma transfer la o scoala din Bucuresti la Liceul Ion Creanga la sectia de Japoneza si nu stiu daca are internat.Stie cineva sigur?
Dau fundita
Multumesc

7 răspunsuri:
| cristi1212 a răspuns:

Nu are. Nu am auzit de vreun liceu din Bucuresti sa aiba internat. Poti cauta sa stai cu chirie

| Nayuky explică (pentru cristi1212):

Pana si in Timisoara sunt licee cu internat. Bucuresti e capitala..trebuie sa aiba.

| cristi1212 a răspuns (pentru Nayuky):

Eu nu am auzit sa aiba internatsad poate nu sunt eu perfect informat, nu vreau sa te incurc, dar din cate stiu nu are.

| kys a răspuns:

Si eu as vrea tot la japoneza la Ion Creanga sa ma transfer si eu caut internat daca gasesti ceva poate ma anunti si pe mine sau putem sa cautam gazda impreuna daca nu gambate

| Nayuky explică (pentru kys):

Pai eu as sta in chirie si as vrea sa stau cu cineva.

| Nayuky explică (pentru kys):

A apropo esti fata?