| Iustiina a întrebat:

Hei TPU stiu ca suna prostesc dar...cum sa folosesc windows moovie maker? dar videopad video editor? ce trebuie sa fac:?

Răspuns Câştigător
| AdiSenior a răspuns:

E simplu intri in movie maker.Tragi cu drag and drop ce poze sau clip vrei.Incepi sa-l editezi sau sa pui tranzitii la poze, dai save pe desktop sau unde vrei. Daca nu ai windowsul in limba romana descarca language pack for windows xp.Iti faci windowsul in romana si intelegi mult mai bine movie maker-ul.Bafta