| biancabellaa a întrebat:

Buna!

Vreau sa intru la liceul Dinu Lipatti la actorie.Imi puteti spune media minima pe care ar trebui sa o am, ce probe trebuie sa dau si cand se vor tine?

Multumesc :*

2 răspunsuri:
| raluka14 a răspuns:

Buna.si eu vreau sa intru la dinu lipatii la actorie anul viitor. cred ca media cu care poti inttra este 7.99 din cate am auzit.ce clasa esti?

| biancabellaa explică (pentru raluka14):

Acum am trecut a9a am avut media de admitere 8, 60 dar problema este ca la probele acelea pe care trebuie sa le dau ca sa intru trebuie sa stiu sa cant la un instrument si sa stiu gama do si nu le stiu straight face