| Claudia_Awwr_1997 a întrebat:

Hei TPU sunt cu un baiat de 4 ani(eu am 18) si vrea sa ne casatorim dar nu cred ca ne potrivim, adica in 4 ani ne-am vazut de 3 ori si el spune ca ma iubeste, eu nu-l iubesc pe el am stat cu el doar pentru ca are bani, si nu vreau sa ma casatoresc cu el e urat rau de tot. Deci eu iubesc pe altcineva si cu acea persoana sunt de 2 ani. Ce ziceti cu care sa ma casatoresc? happy :*

Răspuns Câştigător
| chiccabella a răspuns:

Pai ar trebui sa-i spui adevarul ca ai stat cu el pentru bani si ca nu tii la el..chiar daca doare e mai bine sa nu-l tii incurcat pe om, poate ca si-ar gasi cu adevarat pe cineva care sa tina la el...

1 răspuns:
| Biiskrem a răspuns:

Cu un AK47. Îndreaptă-l frumos spre tine și. apasă. Va fi o senzație uimitoare.