| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imbratisez o fata, dar îmi e rusine si teama... Îmi place putin de ea si unii colegi si-au cam dat seama, iar uneori o iau in brate de fata cu mine sa îmi faca in ciuda. Când stăteam in fata ei(in banca) ea tot îl cuprindea cu mainile pe colegul meu de banca si îl tot lua in brate de fata cu mine. Cu ea mai vorbesc pe WhatsApp din când in când, iar la scoală când vorbim rade foarte mult. Ma mai cheamă sa stau lângă ea si ma mai saluta sau îmi face cu ochiul in timpul orelor si zambeste. Mi-as dori sa o îmbrățișez, dar pare foarte greu laughing) FUNDA

1 răspuns:
| 2Dragos2 a răspuns:

Te duci direct si o iei in brate laughing ori iti da o palma ori te strange si ea in brate laughing ca la alba neagra. hai cu tupewinking