| Mihai123123 a întrebat:

Hei tpu..sunt intr o relatie de 2 luni si intr o seara am fost la o petrecere la cineva acasa..cu mai multi prieteni printre care si un prieten bun si fosta lui(sa i zicem ana--.de care s a despartit de cateva zile si au fost 2 ani si ceva impreuna si inca tin unul la celalalt).iubita mea era plecata. dupa ceva mai multe pahare am ramas in balcon doar cu ea(ana)..am stat amandoi si am aprins 5-6 tigari una dupa alta doar pt a avea pretext sa ramanem acolo(eram aproape singurii fumatori de acolo)..si nu stiu cum la un moment dat ne am ridicat..ne am apropiat si am inceput sa ne atingem si sarutam(am stat cam o ora asa)..parca se simtea la amandoi o dorinta ciudata..nu stiu. ..si am vorbit doar ca cele intamplate acolo raman acolo si doar intre noi. Am zis sa va intreb si pe voi. poate stiti mai bine..ar fi o greseala sa i spun iubitei nu? Si in rest nu stiu. daca vi s a intamplat si voua ceva de genul asta va rog un sfat ceva..ma simt asa de ciudat cand stau langa iubita-mea acum..parca simt ca o mint doar stand langa ea

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Nu ai motiv sa te simti ciudat, fii istet pentru ca nici "prietena" ta nu-ti va spune tot ce a facut ea acolo unde a fost plecata.

3 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai este o situatie complicata.
Uite daca tu iti doresti ca relatia ta actuala cu iubita ta sa continue incearca sa o uiti pe Ana si sa te concentrezi la iubita ta.
Dar daca o preferi mai mult pe Ana chiar daca a avut o relatie si stii tu ca inca mai simte ceva pentru fostul fii cu ea.
Este viata ta, nu pot sa iti spun ce decizie sa iei in momentul de fata, tu decizi, gandeste-te bine la decizia pe care vrei tu sa o iei, nu fa ceva gresit si apoi sa ai regrete dupa urma acelei decizii.
Toate cele bune.

| LiveTheMoments a răspuns:

Pai daca vrei sa se despartă de tine, spune-i!

| Allanel a răspuns:

Daca decizi sa te intorci la fost ai mare grija, femeile sunt perverse, te poate face sa iti placa de ea din nou, sa renunti la actuala iubita si apoi sa te lase si fosta. Ai mare grija ce alegi.