| Denisa730 a întrebat:

Trebuie sa dau maine rezistenta la sport si o sa fiu in a doua zi de menstruatie. O sa pot sa o dau?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic să te scutești, nu e deloc ok să faci efort fizic intens în primele zile d menstruație, îți poate cauza o hemoragie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Trebuie să dai, dar poți să ceri amânare, căci este motiv întemeiat.

| Andreeush a răspuns:

Spune-i profesorului că ești la menstruație și o să înțeleagă.

| Justme1997 a răspuns:

Tu iti cunoști corpul, daca ai de obicei crampe sau sangerezi mult nu este ok. Este diferit in funcție de fiecare