| TheBoyFromVeniceBeach a întrebat:

Hei TPU trebuie sa fac un dialog intre mine si persoana iubita in care sa-i marturisesc ca o iubesc... cateva replici macarlaughing

2 răspunsuri:
| xPamPamParaam a răspuns:

Hmmm. interesaaant laughing da.mi niste detalii poate pot sa te ajutwinking

| TheBoyFromVeniceBeach explică (pentru xPamPamParaam):

Pai trebuie sa fac un dialog in care sa marturisesc cuiva ca il iubesc, dar trebuie sa fie persoana iubita de mine nu mama sau bunica pentru ca profa a zis sa nu confund sentimentul de iubire cu cel de dragoste. nu stiu cum sa incep ce sa scriu. nu stiu nimic sunt un dezastru