| SwEeTgIrL_1752 a întrebat:

trebuie sa im i sterg contul de pe TPU.se poate asa ceva? va rog ziceti-mi repedeeeee.sau macar sa sterg o intrebaree. dau funda.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da il poti sterge, sus la Contact rezolvi.

| Patricia a răspuns:

Muhahahahahahaha!laughing)
Pt intrebarea cu afganii?laughing

| Adellee a răspuns:

Scrie-i administratorului.il gasesti sus la contactwinking

| Anita20Peace a răspuns:

Uite...in legatura cu stergerea intrebarii :de sters sa stii ca n-o poti sterge.Dar in schimb trimite un mesaj la Contact si precizeaza ca vrei sa-ti puna intrebarea sub anonimat.(adica intrebarea nu se va sterge dar va fi anonima si nu se va mai afla in contul tau). Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In legatura cu stergerea intrebarilor: DA se pot sterge. Dai si tu acolo la Contact si dai linkul intrebarilor care le vrei sterse happy