| Andreiuts_1168 a întrebat:

Cum pot sa sterg o intrebaree?big grin

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca este pusa de tine ai 3 posibilitati: 1. Daca intrebarea mai are optiunea Editeaza o poti modifica ori sterge de acolo. 2.O raportezi ca avand continut obscen/ilegal, caracter irelevant ori neinteligibil/spam, dupa caz, daca se incadreaza in vreuna din aceste categorii. 3.Scrii un mesaj din CONTACT, indici link-ul intrebarii si rogi pe Stela sa o stearga. Ultimele 2 posibilitati sunt si pentru stergerea unei intrebari puse de alt utilizator. Tot in aceste doua cazuri va trece un timp pana va fi stearsa iar daca nu se incadreaza la categoriile aratate nu va fi stearsa ori va fi repostata. Numai bine!

| ταξιδιώτης a răspuns:

N-o poti sterge, o editezi

| AikkoxD a răspuns:

Buna. Din cate stiu, intrebarile nu le poti sterge tu.
Poti sa le raportezi si vor fi sterse in cateva minute, sau ii poti trimite un mesaj Stellei spunandu-i ca vrei sa iti stergi intrebarea respectiva.