| Smilelifeisbeautifull a întrebat:

Hei TPU... va rog eu mult ziceti si mie combinatii intre culorile : ALBASTRU, GALBEN, VERDE, ROSU, PORTOCALIU SI NEGRU in care combinatia sa fie din 4 culri care sa nu fie repetate dau funda raspunsului castigator va rog e urgent scuze de categorie dar e printre cele mai populate

3 răspunsuri:
| Smilelifeisbeautifull explică:

Culorile sunt de la un joc si din toate aceste culori mie imi trebuie 4 pentru o combinatie daca stiti hellllpppppp

| deejaydray a răspuns:

Nu prea am inteles intrebarea, dar din ALBASTRU si GALBEN rezulta VERDE (nu inteleg de ce ai spus o data VERDE), iar din ROSU si GALBEN rezulta PORTOCALIU, din nou aceeasi chestie... Deci ai fii putut spune doar ALBASTRU, GALBEN, ROSU si NEGRU. Iar din primele 3, daca nu ma indoiesc rezulta NEGRU. Oricum, scuze daca nu te-am ajutat destul, dar am spus tot ce stiam... happy

| Smilelifeisbeautifull explică (pentru deejaydray):

Nu de fapt e de la un joc si imi trebuie nu pentru desen sau ceva de genu