| daniela01game a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu o problema. Am o prietena care s-a suparat pe mine ca nu am bagat-o in seama si acum nu mai vorbeste cu mine, dar sigur face totul la misto. Ce sa fac,? Nu vreau sa o stiu suparat pe mine. FUNDITA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti ceri scuze, si sa-i explici de ce nu ai bagat-o in seama happy

1 răspuns:
| daniela01game explică:

Am incercat, de doua zile ma duc la ea si prima data rade dupa nu. O sa ii mai cer cateva zile si daca nu asta e.