| Angel_8830 a întrebat:

Hei TPU, va rog sa ma ajutati! Ma duc la un majorat si nu stiu cu ce sa ma imbrac... dati-mi idei, funda+vot plz

Răspuns Câştigător
| BoomLove a răspuns:

*O rochita de seara eleganta cu niste pantofi cu toc frumosi, un bolero eventual peste [optional].
*Dress-uri [ce culoare vrei tu] si o rochita sau o bluza mai lunga, dar sa fie totusi culoarea asemanatoare cu dressurile, pantofi/tenesi/balerini/cizme[de primavara].
*Dressuri, pantaloni de blugi scurti, o camasa, tenesi /shoesi.
*Sarafan/Fusta, o camasa in carouri /dungi sau orice, balerini sau pantofi in picioare.
*Dressuri, o rochita cu animal print, o jacheta peste, botine in picioare.

Sper ca te-am ajutat. Funda? love struck Bafta si app, distractie placuta!

3 răspunsuri:
| Shugareala a răspuns:

Pai... in primul rand depinde de locatia unde are loc majoratul...

daca are loc acasa, parerea mea e sa te imbraci in ceva oarecum comod, o pereche de blugi si un tricou dragut, sau niste blugi tip colant cu o camasuta...

daca are loc la un restaurant, ceva mai elegant... preferabil ar fi o rochita happy

| FashionDiva a răspuns:

Uite aici 2 tinute http://fashion.mozku.com/2011/04/cum-sa-alegi-tinuta-potrivita/ mie imi place cea din stanga dar si cea din dreapta e ok pentru ca e in tenfintele sezonului NEON. Mai uite-te pe site ca sunt o gramada de tinute care merg la majorat dar acum nu stiu exact ce iti place si ce te avantajeaza de aceea zic sa te uiti si sa iti alegi chiar tu! Succes :-)

| st3fan_3205 a răspuns:

Intreba-l pe catalin botezatu