| Alinutaaaaaaaaa a întrebat:

Voi ati patit intamplari paranormale? Daca da povestiti-mi cateva va rog! Dau funda la cea mai paranormala intamplare! big grin

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Apai eu nu.Dar colegu meu de munca crede ca da laughing Eu lucrand ca agent de paza, langa noi e un cimitir mare.Pe la 4 dimineata mi-a spus ca esit sa fumeze o tigare si sa patruleze, iar prin gardu la cimitir a auzit un tusit ca de om.Pe acolo nu sunt caini, pisici. Tipu era deja 'mort' laughing s-a dus a luat parul si a zis " Mai tuseste o data mi-as p... in mama ta " laughing cand mi-a povestit era sa cad dupa scaun hehe

| sublime89 a răspuns:

Eu unul n-am patit nimic, si nici nu cred ca voi pati.

| AlexCelCurios a răspuns:

Acum o luna am fost la circalau si acolo se spune ca bantuie o fantoma numita palaguta am vazut-o si intr-o poza de a lui bunicu meu se vedea clar o fantoma la geam oricum si eu o vad in fiecare seara imi da fiori mari caci ete bizar sa ti se intample tie si fereste-te de tipii inalti si blonzi ok