| BomBonicaThaa2000 a întrebat:

Voi credeti in Iluminati? de ce? am auzit multe dar nu stiu ce sa zic.

Răspuns Câştigător
| doreal a răspuns:

Da. Pentru ca multi oameni au ajuns sa dea nas in nas cu secta asta si se speculeaza multe. Ex: ei merg la morminte si le dezgroaba, decapitandu-l.
Deci da sunt, poti sa iti vinzi sufletul divolului. Doar ca mai trebuie sa fii si indiferent. Uite un videoblog http://www.youtube.com/user/StudioB2kBS, cauta acolo ca se explica foarte multe.

1 răspuns:
| Ana_Maria_Dragan_1981 a răspuns:

Iti recomand sa citesti OSHO, ai sa te convingi.